Author: B***r
Date:
Review: It’s amazing and great we love it thanks shein
顏色: 彩色
尺寸: S
Price: NT$92
| Material | Glass |
| Color | Multicolor |
| Occasion | Festival |
| Features | Lightweight |
| Style | Y2K |
| Type | Pocket Mirror |
| Power Supply | None |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Mounting Type | Dresser Mount |
| Festivals | New Year |
| Frame Material | Metal |
| Specular Material | Glass |
| Shapepattern | Heart-shaped |
| 高度 | 2 cm |
| 長度 | 7.5 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb25093021171313112 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 8379773 people said the quality is very good!
Author: B***r
Date:
Review: It’s amazing and great we love it thanks shein
顏色: 彩色
尺寸: S
Author: a***r
Date:
Review: حلوة وبتجي نفس الصورة
顏色: 黑色
尺寸: S
Author: m***7
Date:
Review: Hlw awyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
顏色: 彩色
尺寸: S
Author: r***e
Date:
Review: Best products in good quality nothing else to say
顏色: 彩色
尺寸: S
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.